لیست بازی هایی که بر روی PS5 آپدیت گرافیکی رایگان دریافت میکنند!

با آمدن نسل جدید کنسول ها و قابلیت جدید برای کنسول نسل نهمی سونی که برای رقیب دیرینه خود یعنی ایکس باکس یک قابلیت قدیمی محسوب میشود، همواره سوالات و ابهاماتی را برای گیمرها به ارمغان آورده که یکی از این ابهامات بزرگ، گمراهی گیمر ها در مورد انتخاب انواع نسخه های بازی ها در استور سونی می باشد که کدام نسخه از بازی مورد نظر برای کنسول Ps5 بهینه شده است و گرافیک بهتری نسبت به PS4 دارد!

 

راه تشخیص

اگر به عکس بالا دقت کنید متوجه سه نوع برچسب متفاوت خواهید شد:

  • تنها برچسب PS5 : این نسخه از بازی به صورت احصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه شده است و بر روی کنسول PS4 قابل اجرا نمی باشد.
  • تنها برچسب PS4 : این نسخه از بازی بر روی هر دو نسل قابل اجرا می باشد اما بر روی نسل جدید هیچ آپگرید گرافیکی دریافت نخواهند کرد، ممکن است نسخه PS5 به صورت جداگانه به فروش برسد.
  • برچسب PS4 و PS5 : در صورت خرید این نسخه از بازی میتوانید به صورت رایگان بر روی کنسول PS5 خود آپدیت گرافیکی دریافت کنید.

توجه مهم : تمام بازی های PS4 بر روی PS5 اجرا میشوند و از آنجا که کنسول های نسل جدید از سخت افزار بهتری برخوردار هستند تمامی بازی ها به صورت روان تر اجرا میشوند اما آپدیت های گرافیکی برای بهبود گرافیک و بهینه کردن بازی برای نسل جدید الزامی می باشند.

لیست کامل بازی هایی که به صورت رایگان آپگرید میشوند

    • Amirreza faroughi گفت:

      سلام مطمین نیستم ولی فکر میکنم اگر بازی اپدیت رایگانی داشته باشه باید بتونید دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چجوری میتونم کمکتون کنم؟