با بازی که جایگزین FIFA شده است آشنا شوید! EAsport FC 24

خرید اکانت FC 24

آنها فکر می کنند همه چیز تمام شده است … اکنون است. در 29 سپتامبر، فیفا آخرین مراسم خود را دریافت خواهد کرد، زیرا سری معرفی شده در روزهای سگا جنسیس به EA Sports FC تبدیل می شود. یا، همانطور که احتمال بیشتری وجود دارد، FC 24 شناخته شود. تغییرات گسترده هستند، اگرچه یکی از بزرگترین آنها بدون شک اضافه شدن بازیکنان زن به تیم نهایی است که به شما امکان می دهد تیم های با جنسیت مختلط بسازید و برای صف آرایی سامانتا تلاش بیشتری کسب کنید. کر (زنان چلسی) در کنار کریستوفر نکونکو (مردان چلسی). بیشتر در مورد آن به زودی. ابتدا باید در مورد گیم پلی FC 24 صحبت کنیم.

من FC 24 را بازی کرده‌ام، و بزرگ‌ترین تغییری که در اینجا وجود دارد، فردیت بازیکن است. سرعت کلی مسابقات به طور قابل توجهی کندتر است، و به شما زمان بیشتری برای استفاده از توانایی های خاص می دهد – یا “PlayStyles”، همانطور که EA برای برچسب گذاری آنها در بازی تلاش کرده است. در مجموع 34 نام وجود دارد که نام‌هایی مانند Jockey، Speed Dribble یا First Touch Control را دارند – بسیار شبیه Madden 23 X-Factors. این‌ها در نمایه بازیکن با نماد نارنجی یا آبی نشان داده می‌شوند. آبی نسخه استاندارد است، نارنجی نسخه فوق شارژر پلاس است. هدف توسعه‌دهنده EA Vancouver این است که مطمئن شود بازیکنان بیش از ویژگی‌هایشان برجسته می‌شوند – و نشانه‌های اولیه دلگرم‌کننده هستند.

میخواید اکانت قانونی EA Sport FC 24 را با بهترین قیمت تهیه کنید؟ همین حالا کلیک کنید!

کوین دی بروین در FIFA 23 خوب بود – اما تغییر دهنده بازی در زندگی واقعی نبود. الان حس متفاوتی داره با بازی در نقش منچسترسیتی در برابر تیم‌های هوش مصنوعی و خبرنگاران دیگر، می‌خواستم او در هر فرصتی توپ را در اختیار بگیرد. سبک پخش «به‌علاوه» نارنجی او (هر بازیکن فقط می‌تواند یکی از این‌ها را داشته باشد)، بلژیکی را ویران‌کننده می‌کند، با ارائه‌های اسلاید-قانونی به جک گریلیش، یا ارلینگ هالند از وسط. در همین حال، سبک‌های آبی آبی De Bruyne شامل Bullet Pass، Lob Pass Expert، Outside Foot، Whipped Crosser و Set Piece Specialist است. هر بار که دی بروین توپ را می گرفت، یک گزینه مرگبار وجود داشت. بسیار شبیه در واقعیت.

جهان در HyperMotion

این PlayStyles تنها قدم معتبر رو به جلو نیستند. EA Vancouver همچنین HyperMotion V را اعلام می‌کند، یک روش حجم‌دار mo-cap که از 180 مسابقه واقعی فیلم گرفته شده است – اگرچه مو-کاپ استاندارد هنوز برای انیمیشن‌های تکمیلی استفاده می‌شود. این 1.3 میلیارد فریم از داده‌های جدید که با فناوری سیمیان ازدواج کرده‌اند، که فرم‌های بدن را به‌طور دقیق تقلید می‌کنند، به این معنی است که بازیکنان مانند همتایان واقعی خود می‌دوند، دریبل می‌زنند و دست‌های خود را تکان می‌دهند. گام‌های بزرگ دوی سرعت هالند و آرنج‌های گردباد او را برای دفاع خسته می‌کند. شانه های بلوک نسیم آداما ترائوره و عقب مهیب دنیایی جدا از انگشتان چشمک زن گریلیش است.

با این حال، آیا این ترفندهای انفرادی برای شکل دادن به بازی تیمی موثر با هم ترکیب می شوند؟ بر اساس شواهد فعلی، بله. FIFA 23 مانند بازگشت به فرم احساس می‌کرد، اما هنوز هم در برخی مواقع به سبک بسکتبال I-attack-You-attack ضرب و شتم فرو می‌رود. سرعت آهسته‌تر FC 24، از نظر فیزیکی بهبود یافته و استایل‌های فردی به یک تجربه مغزی می‌افزایند – نوعی که Pro Evo را در دوران اوج خود بسیار عالی کرد. باز کردن دفاع با پاس دقیق جدید (LT + RB + Y، روی کنترلر Xbox)، که یک فلش هدف را نشان می دهد که مسیر بالقوه توپ را نشان می دهد، هیجان انگیز است. همه اینها ممکن است تغییر کند اگر جامعه بر طبل خود برای بازگشت 6-5 فستیوال گل بکوبد، اما اینها نشانه های امیدوارکننده ای هستند که پیش از انتشار آنها وجود دارد.

گام بزرگ دیگر به جلو در جزئیات ارائه است. همپوشانی‌های آماری هوشمندانه هستند، با خوش آمدگویی‌های بصری – پنج شوت آخر به‌صورت سه‌بعدی نشان داده می‌شوند، زمانی که دروازه‌بان منتظر ضربه آزاد است، یا دایره‌های کوچکی که خسته‌ترین بازیکنان را برجسته می‌کنند، وقتی توپ برای پرتاب بیرون می‌رود. یک دوربین عالی برای مشاهده کارت‌های زرد و قرمز و جزئیات اضافی قبل، حین و بعد از بازی وجود دارد: مفسرانی که روی صفحه ظاهر می‌شوند، فیلم‌های اتاق رختکن، مدیرانی که مصاحبه می‌شوند و غیره. گای موبری و سو اسمیت نیز به‌عنوان گزینه‌های comms جایگزین، با استوارت رابسون ارتقاء فوری پیدا می‌کنند.

هنوز می خواهید در مورد آن تعمیرات اساسی تیم نهایی بدانید؟ می‌دانم، می‌دانم، اما اجازه دهید ابتدا از طریق برخی حالت‌های دیگر سوت بزنیم. Pro Clubs به عنوان Clubs تغییر نام داده است و اکنون در فصل های شش هفته ای فعالیت خواهد کرد و لیگ ها توسط یک سری پلی آف در پایان هر کمپین تعیین می شوند. حرفه بازیکن همه چیز در مورد انتخاب یک نماینده و هدف گذاری برای باشگاه رویایی شماست، با جایزه فردی نهایی که برای اولین بار ارائه می شود: توپ طلا. در همین حال، شغل مدیر در مورد ایجاد هویت باشگاهی حول یکی از هفت دیدگاه تاکتیکی، مانند تیکی تاکا یا پارک اتوبوس است. من مطمئن نیستم که هیچ یک از اینها متحول کننده باشد، اما می توانم در مورد آن پس از انتشار قضاوت کنم.

پیشرفت در برابری

بیا پس FUT. بزرگترین حالت بازی برای FC 24 بازنگری شده است، با اضافه شدن بازیکنان زن به طور کامل چشم انداز آن را تغییر داده است. 1600 فوتبالیست زن از 74 تیم در شش رقابت به پایگاه داده اضافه می شوند که بر اساس پیشرفت NHL 23 ایجاد شده است. آنها با مردان ترکیب شده اند و به شما امکان می دهند تیم های یکپارچه از هر دو جنس بسازید. سام کر با رتبه 91 برابر با کریم بنزما با رتبه 91 خواهد بود. این یک گام رو به جلو در برابری است که مطمئناً از زمانی که مهاجم چلسی به ستاره پوشش فیفا 23 تبدیل شده است، ادامه دارد.

به ناچار، متأسفانه، این برای همه نخواهد بود. ما قبلاً با بازیگران کاملاً زن Ghostbusters، جودی ویتاکر در نقش دکتر هو و غیره اینجا بوده‌ایم. بنابراین موضوع اینجاست: مثل اینکه مجبور نیستید یک تیم دانمارکی تمام برنز بسازید، هیچ حکمی وجود ندارد که نیازی به گنجاندن بازیکنان زن در ترکیب خود داشته باشید. فقط می خواهید به بازیکنان مرد معروفی که می شناسید بچسبید؟ انجام دهید. بازیکنان دیگری نیز وجود خواهند داشت که از این افزوده استقبال شده استقبال خواهند کرد. شما خودتان را انجام می دهید و اجازه دهید آنها آنها را انجام دهند. من از آن روزهای پیدایش در فیفا بازی می‌کردم، اما اکنون دو دختر دارم – و این ممکن است پیشرفتی در مشارکت آنها باشد. هیچ نقطه ضعفی برای این وجود ندارد.

میخواید اکانت قانونی EA Sport FC 24 را با بهترین قیمت تهیه کنید؟ همین حالا کلیک کنید!

FUT به طرق دیگری نیز در حال تکامل است. به معنای واقعی کلمه. کارت های تکامل شما را قادر می سازد تا بازیکنان را با تکمیل اهداف در طول فصل ارتقا دهید. مثال ذکر شده یوسوفا موکوکو از دورتموند بود. او با نقره شروع کرد، اما با انجام دو مسابقه و زدن دو گل به طلا ارتقا یافت. اهداف پیچیده تر را تکمیل کنید و او می تواند دوباره ارتقاء دهد. سوئیچ های موقعیت به این روش نیز امکان پذیر است، با امکان وسوسه انگیز انتقال Virgil van Dijk از CB به CM. EA آشکارا در حال آزمایش کمپین هایی مانند FIFA 23 Shapeshifters بوده است و نتیجه نهایی این است که این سال واقعاً خلاقانه برای FUT و FC 24 به طور کلی به نظر می رسد. مخصوصاً برای کسانی که به اندازه کافی ذهن باز دارند که از صف آرایی ریس جیمز و لورن جیمز در یک یازده نفر لذت ببرند.

این نوشته منتشر شده در اخبار,بازی می باشد. جهت اضافه کردن به علاقمندی های مرورگر خود بر روی لینک صفحه کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چجوری میتونم کمکتون کنم؟