کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی شیده گیم به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت شیده گیم هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی سایر خدمات ارائه شده توسط شیده گیم به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات شیده گیم است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شیده گیم از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین مربوط به اکانت های قانونی فروشگاه شیده گیم

 1. ساعت کاری فروشگاه از ساعت 10:30 تا 22:30 در تمامی روز های هفته می باشد، در صورتی که خارج از ساعات کاری سفارشی ثبت شود باز هم احتمال تحویل سفارش وجود دارد.
 2. تمامی سفارش ها طی 1 دقیقه تا 72 ساعت کاری از طریق بخش رهگیری سفارش در “سفارش ها” و همچنین با ارسال ایمیل تحویل داده خواهد شد. زمان مورد نیاز برای تحویل هر نوع محصول متفاوت خواهد بود.
 3. سفارش های مربوط به اکانت های قانونی و ظرفیتی نیاز به تایید هویت دارند. درصورتی که از اسامی نامتعارف و یا مستعار برای خرید این نوع محصول ها استفاده کنید، بنا به موارد فیشینگ فروشگاه این اجازه را دارد تا سفارش را لغو نماید و تا زمانی که اهراز هویت شما از طریق پشتیبانی صورت نگیرد مبلغی عودت نخواهد شد.
 4. مالکیت تمامی اکانت های قانونی فقط برای فروشگاه شیده گیم می باشد و تمامی محصولات قابلیت پیگیری از مراجع قضایی را دارند و شما با خرید هر ظرفیت، تنها اجازه ی استفاده از آن ظرفیت را دارید و خرید یک ظرفیت معنای مالکیت کامل اکانت نمی باشد. لذا هرگونه تغییرات بر روی اطلاعات اکانت بازی ارسال شده توسط خریدار ممنوع می باشد و مخالف قوانین فروشگاه می باشد. در صورتی که بدون اطلاع پشتیبانی فروشگاه شیده گیم تغییری در اطلاعات اکانت ایجاد شود بلافاصله گارانتی و ضمانت اکانت خریداری شده لغو میگردد و تمامی سفارشات خریدار از فروشگاه به حالت تعلیق در می آید. در این حالت اگر خریدار با تیم پشتیبانی همکاری نکند، فروشگاه از طریق پشتیبانی سونی و یا مایکروسافت اقدام به برگرداندن اطلاعات اکانت خواهد کرد زیرا طبق قوانین سونی و مایکروسافت، مالکیت اکانت به نام فروشگاه شیده گیم می باشد و پس از انجام این کار فروشگاه شیده گیم هیچگونه مسئولیتی در قبال پیامد های ممکن مانند بن یا از کار افتادن کنسول خریدار ندارد.
 5. فروشگاه شیده گیم تمامی اکانت های قانونی ظرفیت 2 و 3 که فقط از فروشگاه شیده گیم خریداری شده است را مجدادا به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم از طریق پنل درخواست فروش اکانت در بخش کاربری شما خریداری میکند ( این پنل بزودی در دسترس قرار خواهد گرفت*) که کارمزد خرید مستقیم 15 الی 20 درصد و کارمزد خرید غیر مستقیم 30 هزار تومان می باشد که این مبلغ از قیمت روز آن ظرفیت کسر و بازخرید میشود. همچنین اگر مایل به فروش اکانت به شخصی ثالث هستید، آن فرد حتما باید در وب سایت فروشگاه ثبت نام خود را تکمیل نماید و شما از طریق صفحه ی درخواست ثبت فروش ظرفیت فرم انتقال ظرفیت را پر میکنید و شخص خریدار موظف است مبلغ اکانت را از طریق درگاه بانکی و یا اینترنتی فروشگاه واریز نماید و سپس اطلاعات اکانت برایشان ارسال میگردد. اگر انتقال اکانت خارج از چهارچوب قوانین و روش های ذکر شده در این بند صورت بگیرد، آن ظرفیت از گارانتی و ضمانت خارج میشود و فروشگاه میتواند سفارش اولیه را لغو نماید و در این صورت مبلغی عودت داده نخواهد شد.* تازمانی که پنل درخواست فروش بر روی وبسایت قرار نگرفته است، درخواست فروش از طریق تیکت و پیام به پشتیبانی فروشگاه قابل انجام می باشد.

  توجه 1 :بازی هایی که عرضه سالیانه دارند مانند FIFA ، PES و WWE فقط تا 6 ماه پس از تاریخ عرضه جهانی بازی قابل خریداری مستقیم توسط فروشگاه شیده گیم از شما عزیزان هستند. لیست این نوع بازی ها محدود به بازی های ذکر شده نمی باشد.
  توجه 2: در فروشگاه شیده گیم کلمه ی تعویض بازی و ظرفیت، تعریف متفاوتی دارد؛ یعنی برای تعویض ظرفیت شما باید ابتدا درخواست فروش اکانتی که قصد تحویلش را دارید ثبت کنید، برای فروش میتوانید از هر دو روش فروش مستقیم و یا غیر مستقیم استفاده نمایید و پس از فروش رفتن آن ظرفیت، مبلغ به کیف پول شما واریز میگردد و میتوانید با استفاده از کیف پول خود اکانت جدید تهیه نمایید.

 6. دارندگان ظرفیت 2 و 1 اکانت های قانونی و ظرفیتی می بایست بعد از دانلود و اجرا شدن بازی از آن اکانت ساین اوت نمایند، توجه داشته باشید که Sign Out کردن از اکانت تاثیری بر قفل شدن بازی نخواهد داشت. در صورت عدم رعایت این بند، اکانت از گارانتی و ضمانت خارج خواهد شد و فروشگاه این اجازه را دارد تا سفارش خریدار را لغو نماید و در این حالت هیچ مبلغی عودت داده نخواهد شد.
 7. برای دریافت خدمات پشتیبانی اکانت ها تنها از طریق ارسال تیکت به فروشگاه اقدام نمایید، لذا از این پس نیاز نیست تنها از طریق تلگرام به پشتیبانی پیام دهید.
 8. خریداران ظرفیت 1 نهایتا 24 ساعت مهلت دانلود خواهند داشت، در صورتی که خواهان دریافت مدت زمان بیشتری برای دانلود و نصب بازی هستید در بخش توضیحات اضافی در هنگام خرید محصول میتوانید درخواست خود را به صورت دقیق و با ذکر مدت زمان مورد نیاز اعلام نمایید.
  توجه: توصیه ی فروشگاه این است که حتما قبل از خرید ظرفیت 1 هر بازی ایی، حتما دیتای بازی را از طریق کامپیوتر از قبل تهیه نمایید و اگر این امکان برای شما فراهم نیست می توانید از طریق فروشگاه ها و مغازه های مربوطه اقدام به نصب دیتا نمایید.
  توجه: در صورتی که قصد نصب دیتا توسط مغازه ها و فروشگاه های مربوطه را دارید هیچ یک از اطلاعات اکانت اعم از ایمیل و پسورد را در اختیار مغازه دار قرار ندهید. در صورت رعایت نکردن این بند فروشگاه این امکان را دارد تا سفارش را لغو نماید و اگر هر یک از اطلاعات اکانت اعم از ایمیل و پسورد تغییر کند، خریدار ظرفیت 1 موظف به پرداخت خسارت کامل آن اکانت میشود که شامل قیمت های ظرفیت 1 و 2 و 3 در مجموع می باشد.
 9. تمامی خریداران ظرفیت 2 اکانت های قانونی می بایست پس از فروش رفتن ظرفیت 1 آن اکانت با پشتیبانی فروشگاه همکاری نمایند، در صورت ممانعت از همکاری و یا جواب ندادن تماس های دریافت شده از طرف فروشگاه شیده گیم، گارانتی خریدار ظرفیت 2 لغو می شود و در این حالت هیچ مبلغی عودت داده نخواهد شد.
 10. پیش فروش بازی ها برای دسترسی همزمان با عرضه جهانی به بازی ها می باشد و تحویل این نوع سفارش ها از 72 ساعت قبل از انتشار جهانی بازی شروع به ارسال میگردد. در صورت پیش خرید بازی از فروشگاه شیده گیم، با توجه به نوسانات ارزی و وابسته بودن قیمت اکانت ها به دلار روز، هیچ مبلغ اضافی در هنگام تحویل سفارش از شما گرفته و یا عودت نخواهد شد.
 11. فروشگاه مالک اول و آخر اکانت ها می باشد، لذا این اجازه را دارد تا تمامی اطلاعات اکانت را بنا به دلایلی که به صلاح مشتریان و خریداران می باشد تغییر دهد و دارندگان ظرفیت ها می توانند با استفاده از گارانتی اکانتشان اطلاعات جدید را دریافت نمایند. این تغییر در اطلاعات توسط فروشگاه آسیبی به اکانت و کنسول وارد نمیکند.
 12. فروشگاه شیده گیم هیچ گونه مسئولیتی در قبال عواقبی که تحریم های سیاسی بر روی اکانت ها ممکن است در آینده ایجاد کنند قبول نمیکند و شامل گارانتی و ضمانت اکانت نمیشود و فروشگاه شیده گیم هیچ مسئولیتی در قبال خسارت وارده ندارد.
 13. اگر هر اقدامی که باعث شود اکانت از طرف سونی و مایکروسافت Ban شود مانند فحاشی و نقض قوانین سونی و یا مایکروسافت با استفاده از اکانت فروشگاه، تغییر در اطلاعات اکانت، خسارت یک اکانت کامل از فرد خاطی دریافت خواهد شد. این بند محدود به موارد ذکر شده نمی باشد.
 14. تمامی اکانت های فروشگاه شیده گیم با گیفت کارت و اطلاعات قانونی ساخته میشوند و فروشگاه شیده گیم موظف است تا نظم میان خریداران ظرفیت های مختلف را برقرار کند و برای خریداران ظرفیت 2 و 3 به صورت مادام العمر پشتیبانی ارائه دهد، ضمانت مادام العمر اکانت های ظرفیت سوم و دوم در مورد قفل شدن بازی در صورت تغییر ایمیل یا کلمه عبور توسط فروشگاه میباشد و یا مواردی از این قبیل تا زمانی که تحریم های سیاسی مانع کار نشوند.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شیده گیم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های شیده گیم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات شیده گیم اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات شیده گیم استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به شیده گیم ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که شیده گیم به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد شیده گیم برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه شیده گیم را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که 09101585412 تنها شماره‌ای است که شیده گیم از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان شیده گیم ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام شیده گیم است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected] اطلاع دهید. همچنین این شماره‌ سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه شیده گیم را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

شیده گیم به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

شیده گیم متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت شیده گیم ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات شیده گیم ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شیده گیم جزئی از اموال شیده گیم محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شیده گیم است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شیده گیم محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط شیده گیم و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار شیده گیم است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت شیده گیم و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای شیده گیم محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات شیده گیم ، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. شیده گیم محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. شیده گیم به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت شیده گیم به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. شیده گیم همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در شیده گیم به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای شیده گیم محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– شیده گیم مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای شیده گیم محفوظ است.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت شیده گیم ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای شیده گیم محفوظ است. شیده گیم در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت شیده گیم می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

– پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق تحویل اکپرس ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از پنج میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

خریدهای دیجیتالی

در زمینه خریدهای دیجیتالی، کدهای دیجیتالی به هیچ عنوان قابل برگشت نیستند. گفتنی است که خرید کد اشتباه، قابل بازگشت نخواهد بود و شیده گیما هیچ مسئولیتی در مقابل آن ندارد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

شیده گیم همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و شیده گیم تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش شیده گیم اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش شیده گیم ارسال شود.

نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

سایت شیده گیم ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل شیده گیم نیستند و سایت شیده گیم هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت شیده گیم این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت شیده گیم لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از شیده گیم اداره می‌کنند، بنابراین سایت شیده گیم نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت شیده گیم باشد، خود برعهده خواهید داشت.

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

۱- بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

با این حال، شیده گیم هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی شیده گیم درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

۲- نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.

مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی‌شوند:

– قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول

– کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید

– استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه

– بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت

3- با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آنها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد نه به صورت مطلق.

4- با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید.

5- تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

6- کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.

7- قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفتگو (فروم) متفاوت است، لذا برای حفظ ساختار، مباحثی که خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارند، تایید نخواهند شد.

8- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

9- “نام کاربری” ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.

10- با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.

11- تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.

12- کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند. و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره محصولات جدا خودداری نمایند.

13- ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

14- لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

15- لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید نظرات کاربران است.

16- کاربران در نظر داشته باشند که شیده گیم ، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می‌داند اما سایر ویرایش‌هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می‌شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.

همچنین نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و شیده گیم مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

محتوا

شیده گیم ن هایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است شیده گیم تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط شیده گیم دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

وب ‏‌سایت شیده گیم هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت شیده گیم تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

©️ کلیه محتویات سایت شیده گیم شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت شیده گیم تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در شیده گیم مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در شیده گیم قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، شیده گیم نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، شیده گیم موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

نمایندگی

شیده گیم در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی شیده گیم اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، شیده گیم هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

شیده گیم خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.